Přeskočit na obsah

Registrace

Pro letošní ročník soutěže opět využíváme registračního systému WDSF. Slibujeme si od toho jednoduchou registraci ve známém prostředí a s maximálním využitím Vašich údajů, které jste již WDSF poskytli v minulosti. Pokračujte stisknutím tlačítka níže.


I přes mnoho výhod má tento systém i několik záludností, které generují nezanedbatelný počet nedorozumnění a dotazů. Jak to funguje?

  1. Vyplníte svá čísla MIN – zde pozor na to, že pro registraci je nutné mít platnou WDSF licenci v době konání soutěže.
  2. Vyberete požadované soutěže – automaticky se bude počítat celková cena startovného v EUR (pokud budete platit v CZK, spočítejte si výši startovného dle propozic).
  3. Vyberete způsob platby – ta je možná pouze bankovním převodem.
  4. Po odeslání Vám bude zobrazena stránka s platebními údaji a jedinečným „Reference“ číslem a bude Vám automaticky zaslán potvrzující email.
  5. Zaplatíte startovné (pro české transakce můžete použít číslo účtu: 2502187994/2010) – do platebního příkazu uveďte do zprávy pro příjemce „Reference“ číslo z předchozího bodu pro jednoznačnou identifikaci (nebo jiný údaj, podle kterého pár poznáme).
  6. Jakmile Vaše platba dorazí na náš účet, musíme ručně toto potvrdit ve WDSF systému. Tato operace může trvat i několik dní a bude potvrzena emailem, který Vám zašleme.
  7. Po příjezdu na soutěž pouze ověříme Vaše údaje.
    – Platbu můžete provést i na místě v hotovosti, nicméně budete musete zaplatit přirážku 5 EUR / 140 CZK za každou soutěž.

V případě jakékoliv potíže nebo dotazu nás neváhejte kontaktovat na hkopen2024@gmail.com. Děkujeme.